Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Gniewino
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Decyzja umarzająca postępowanie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. Budowa sieci kanalizacji sanit. z przyłączami wraz z budową pompowni i tłoczni ścieków sanit. oraz budowa sieci wodociągowej z przyłączami w miejscowości Czymanowo, gm. Gniewino.
2 Informacja Wójta Gminy Gniewino o wykazie nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia w trybie bezprzetargowym na czas nieokreślony, z przeznaczeniem na lokalizację urządzeń infrastruktury technicznej: część działki nr 59/11 o pow. do 5,0 m2 położonej w obrębie Kostkowo.
3 Informacja Wójta Gminy Gniewino o wykazie nieruchomości przeznaczonych do wynajęcia w trybie bezprzetargowym, na rzecz dotychczasowego dzierżawcy: działka nr 105/7 o powierzchni 507 m2 położona w obrębie geodezyjnym Kostkowo.
4 Informacja Wójta Gminy Gniewino o wykazie nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia w trybie bezprzetargowym na czas nieokreślony, z przeznaczeniem na lokalizację urządzeń infrastruktury technicznej: część działek nr 74 i 103/2 o pow. do 15,0 m2 położonych w obrębie Rybno.
5 Ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości położonej w obrębie ewidencyjnym Chynowie : działki geodezyjne nr 34/1 i 34/2 łącznego obszaru 1.264 m2.
6 Informacja Wójta Gminy Gniewino o wykazie nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w trybie przetargu: działka nr 125/56 położona w obrebie geodezyjnym Tadzino.
7 Informacja Wójta Gminy Gniewino o wykazie nieruchomości przeznaczonych do wynajęcia w trybie bezprzetargowym, na rzecz dotychczasowych dzierżawców: część działki nr 183/45 obszaru 5,7140 ha, o powierzchni 542 m2 (ogródek nr 44) położonej w obrębie ewidencyjnym Gniewino, działka nr 115/9 w Jęczewie, obręb geodezyjny Tadzino, części działki nr 28/2 obszaru 5.000 m2 położonej w obrębie geodezyjnym Tadzino.
8 Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze - STANOWISKO DS. KSIĘGOWOŚCI BUDŻETOWEJ ORAZ NALICZANIA PŁAC..
9 Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi w Gminie Gniewino w roku 2018.
10 Informacja Wójta Gminy Gniewino o wykazie nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia w trybie bezprzetargowym na czas nieokreślony, z przeznaczeniem na lokalizację urządzeń infrastruktury technicznej: część działki nr 344/5 w obrębie Gniewino, część działki nr 345/20 w obrębie Gniewino, część działki nr 303/27 o pow. do 10,0 m2 położonej w obrębie Nadole.