Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Gniewino
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Wyjaśnienia dot. przyjmowania przez urzędników wyborczych za pośrednictwem urzędu gminy zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych.
2 Remonty bieżące gminnych dróg i utrzymanie infrastruktury drogowej
3 Wyjaśnienia Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 26 marca 2020 r. w zakresie przyjmowania przez urzędników wyborczych za pośrednictwem urzędów gmin zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych.
4 Zawiadomienie o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. Budowa farmy fotowoltaicznej PV Tadzino o mocy do 150MW realizowanej w granicach działki nr 103/17 obręb Tadzino (woj. Pomorskie, pow. wejherowski) wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, placem manewrowym i przyłączem.
5 Zarządzenie Nr 21/2020 Wójta Gminy Gniewino w sprawie w sprawie przedłużenia określenia terminów w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2020/2021 do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz innych form wychowania przedszkolnego w szkołach podstawowych i klas I szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Gniewino.
6 Ogłoszenie o ODWOŁANIU pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości położonej w obrębie ewidencyjnym Tadzino, działka geodezyjna nr 125/56 obszaru 941 m
7 Zarządzenie Nr 19/2020 Wójta Gminy Gniewino w sprawie wprowadzenia w Gminie Gniewino zmian organizacyjnych związanych z występowaniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej wirusa SARS-CoV-2.
8 Postanowienie Nr 6/17/2020 Komisarza Wyborczego w Słupsku I z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie utworzenia odrębnego obwodu głosowania w Gminie Gniewino w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.
9 Rozbudowę cmentarza komunalnego w Gniewinku
10 Informacja Wójta Gminy Gniewino o wykazie nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia w trybie bezprzetargowym na okres 3 lat, przeznaczeniem na poprawę warunków zagospodarowania sąsiedniej nieruchomości: część działki nr 71/3 obszaru 0,3684 ha, o powierzchni do 1.000 m2 położonej w obrębie ewidencyjnym Rybno.