Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Gniewino
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Zawiadomienie Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Gdańsku o wszczęciu postępowania o wdanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. Przebudowa drogi gminnej nr 107020 na odcinku Bychowo-Toliszczek wraz z budową chodnika i oświetlenia.
2 Zawiadomienie o wydanej decyzji dla przedsięwzięcia pn. Rozbudowa drogi powiatowej nr 1438G poprzez budowę chodnika na odcinku od m. Rybno do Rybskiej Karczmy.
3 Informacja Wójta Gminy Gniewino o wykazie nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży - w trybie bezprzetargowym, na rzecz najemcy nieruchomości: lokal mieszkalny nr 2 w budynku nr 3A w miejscowości Chynowie.
4 DANE TELEADRESOWE- SOŁTYSI KADENCJA 2019-2024
5 SOŁTYSI I RADY SOŁECKIE KADENCJA 2019-2024
6 Materiały szkoleniowe dla członków Obwodowych Komisji Wyborczych.
7 Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwości gm. Gniewino.
8 Informacja Wójta Gminy Gniewino o wykazie nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży: działka nr 369/32 obszaru 2.751 m2, położona w obrębie geodezyjnym Gniewino, działka nr 369/33 obszaru 2.652 m2, położona w obrębie geodezyjnym Gniewino.
9 Obwieszczenie Okręgowej Komisji Wyborczej w Gdańsku z dnia 10 maja 2019 r. o skreśleniu w okręgu wyborczym nr 1 z zarejestrowanej listy kandydata na posła do Parlamentu Europejskiego.
10 Informacja Wójta Gminy Gniewino o wykazie nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia w trybie bezprzetargowym na czas nieokreślony, z przeznaczeniem na lokalizację urządzeń infrastruktury technicznej: część działki nr 13 położonej w obrębie Salinko, część działki nr 34 położonej w obrębie Salinko.