Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Gniewino
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Postanowienie Nr 50/758/2020 Komisarza Wyborczego w Słupsku I z dnia 2 lipca 2020 r. w sprawie zmiany w składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 w gminie Gniewino.
2 Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 30 czerwca 2020 r. o kandydatach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w ponowym głosowaniu w dnia 12 lipca 2020 r..
3 Postanowienie Wójta Gminy Gniewino o konieczności przeprowadzenia oceny oddziaływania przedsięwzięcia pn. Budowa farmy fotowoltaicznej PV Tadzino o mocy do 150 MW realizowanej w granicach działki nr 103/17 obręb Tadzino (woj. pomorskie, pow. wejherowski) wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, placem manewrowym i przyłączem, na dz. nr 103/17 wraz z określeniem zakresu raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko zgodnie z art. 66 ustawy ooś.
4 Informacja Wójta Gminy Gniewino o wykazie nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w trybie bezprzetargowym, na rzecz najemcy nieruchomości: lokal mieszkalny nr 2 w budynku nr 3A w miejscowości Chynowie.
5 Informacja Wójta Gminy Gniewino o wykazie nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia w trybie bezprzetargowym na czas nieokreślony, z przeznaczeniem na lokalizację urządzeń infrastruktury technicznej: części działki nr 14 o powierzchni do 10,0 m2 położonej w obrębie Kostkowo, część działki nr 38 o pow. do 5,0 m2 położonej w obrębie Kostkowo.
6 Decyzja o braku potrzeby przeprowadzania oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia pn. Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej z przyłączami wraz z przepompowniami ścieków i instalacją elektryczną dla przepompowni w miejscowości Czymanowo.
7 Ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości położonej w obrębie ewidencyjnym Rybno.
8 Ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości położonej w obrębie ewidencyjnym Tadzino.
9 Ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości położonej w miejscowości Gniewino.
10 Materiały szkoleniowe dla członków Obwodowych Komisji Wyborczych.