Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Gniewino
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Postanowienie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Gdańsku o wyrażeniu opinii o konieczności przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia pn. ?Budowa farmy fotowoltaicznej o mocy 6MW w Gniewinie?
2 Postanowienie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Gdańsku o wyrażeniu opinii o braku potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko planowanego przedsięwzięcia pn. ? Budowa elektrowni fotowoltaicznej o mocy 4,0 MW w Gniewinie, dz. nr 47/12 i 47/13 obręb Gniewino?
3 Obwieszczenie Wojewody Pomorskiego
4 Komunikat Komisarza Wyborczego w Słupsku I z dnia 8 października 2021r.
5 Zarządzenie Wojewody Pomorskiego z dnia 07 października 2021r. w sprawie wyborów uzupełniających do Rady Gminy Gniewino w okręgu wyborczym nr 3
6 Komunikat Komisarza Wyborczego w Słupsku I z dnia 8 października 2021r.
7 Zarządzenie Wojewody Pomorskiego z dnia 07 października 2021r. w sprawie wyborów uzupełniających do Rady Gminy Gniewino w okręgu wyborczym nr 3
8 Wójt Gminy Gniewino przeznacza do wydzierżawienia w trybie bezprzetargowym na czas nieoznaczony: - część działki nr 38/152 o pow. do 20,0 m2 położonej w obrębie Czymanowo.
9 Wójt Gminy Gniewino przeznacza do wydzierżawienia w trybie bezprzetargowym na czas nieoznaczony: - część działki nr 324/1 w obrębie Gniewino, o łącznej powierzchni do 5,0 m2.
10 Wójt Gminy Gniewino przeznacza do wydzierżawienia w trybie bezprzetargowym na czas nieoznaczony: - część działki nr 92/4 o pow. do 5,0 m2 położonej w obrębie Rybno.