Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Gniewino
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Uchwała Nr XXLII/341/2022 Rady Gminy Gniewino z dnia 29 listopada 2022 r. w sprawie ustalenia trybu i zasad przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami miejscowości Strzebielinek w gm. Gniewino w sprawie zmiany urzędowej nazwy miejscowości Strzebielinek
2 Uchwała Nr XLII/340/2022 Rady Gminy Gniewino z dnia 29 listopada 2022 r. w sprawie ustalenia trybu i zasad przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami miejscowości Dębina w gm. Gniewino w sprawie zmiany urzędowej nazwy miejscowości Dębina
3 Wójt Gminy Gniewino przeznacza do wynajęcia w trybie bezprzetargowym na czas oznaczony do 3 lat, na rzecz dotychczasowego najemcy: - część pomieszczenia komunikacji o pow. 2,0 m2 w obiekcie Pływalni Krytej w Gniewinie.
4 Wójt Gminy Gniewino przeznacza do wynajęcia w trybie bezprzetargowym na czas oznaczony do 3 lat, na rzecz dotychczasowego najemcy: - lokal o pow. 53,0 m2 w obiekcie Hali Widowiskowo-Sportowej w Gniewinie.
5 Wójt Gminy Gniewino przeznacza do wydzierżawienia w trybie bezprzetargowym na czas nieoznaczony: - część działki nr 103/1 położonej w obrębie Rybno, - część działki nr 103/2 położonej w obrębie Rybno.
6 Wójt Gminy Gniewino przeznacza do wydzierżawienia w trybie bezprzetargowym na czas nieoznaczony: - część działki nr 109/2 położonej w obrębie Rybno.
7 Wójt Gminy Gniewino przeznacza do wydzierżawienia w trybie bezprzetargowym na czas nieoznaczony: - część działki nr 7 w obrębie Kostkowo.
8 Unieważnienie zapytania ofertowego dotyczącego wykonania montowanej na gruncie instalacji fotowoltaicznej o mocy 7,5 kW.
9 Obwieszczenie Wojewody Pomorskiego o wszczęciu postępowania w sprawie zatwierdzenia projektu robót geologiczno - inżynierskich dla potrzeb rozpoznania i określenie warunków geologiczno - inżynierskich dla potrzeb budowy dwutorowej linii 400 kV relacji Choczewo - nacięcie linii Gdańsk Błonia - Grudziądz Węgrowo.
10 Wójt Gminy Gniewino przeznacza do wydzierżawienia w trybie bezprzetargowym na czas nieoznaczony: - część działki nr 71/3 obszaru 0,3684 ha w obrębie ewidencyjnym Rybno.