Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Gniewino
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Zapytanie ofertowe dotyczące przygotowania skanu w formacie 3D pierwowzoru miniaturowych Stolemów z terenu Gminy Gniewino.
2 Zapytanie ofertowe na zakup i montaż klimatyzatorów ściennych w dwóch pomieszczeniach biurowych urzędu gminy Gniewino przy ul. Pomorskiej 8.
3 Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze podinspektora ds. drogowych
4 Zawiadomienie Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska o wszczęciu postępowania w sprawie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pt. " Budowa i eksploatacja pierwszej w Polsce Elektrowni Jądrowej , o mocy elektrycznej do 3750 MWe, na obszarze gmin: Choczewo lub Gniewino i Krokowa".
5 Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze referenta ds. zarządzania kryzysowego i obrony cywilnej
6 Informacja o wynikach zapytania ofertowego dotyczącego sporządzenia Gminnej Ewidencji Zabytków oraz Gminnego Programu Opieki nad Zabytkami dla Gminy Gniewino na lata 2023-2026.
7 Protokół kontroli kompleksowej gminy Gniewino w Urzędzie Gminy Gniewino w zakresie gospodarki finansowej i zamówień publicznych, przeprowadzonej przez inspektorów Wydziału Kontroli Gospodarki Finansowej Regionalnej Izby Obrachunkowej w Gdańsku
8 Obwieszczenie Starosty Wejherowskiego w sprawie budowy powiązania kablowego SN pomiędzy linią napowietrzną LN 094307 a linią napowietrzną LN 094006 w ciągu 04000-13-094000 kier. Strzebielino.
9 Zapytanie cenowe dotyczące wznowienia granic działki w obrębie Rybno.
10 Zapytanie ofertowe dotyczące wykonania projektu organizacji ruchu w miejscowości Mierzynko, gm. Gniewino.