Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Gniewino
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Wyniki głosowań


Przyjęcie protokołu V sesji Rady Gminy Gniewino przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Zatwierdzenie porządku obrad przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Projekt uchwały zmieniający uchwałę Rady Gminy w sprawie uchwalenia budżetu gminy Gniewino na rok 2019 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Projekt uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Gniewino na lata 2019 - 2023 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Projekt uchwały w sprawie udzielenia pomocy rzeczowej Powiatowi Wejherowskiemu przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Projekt uchwały w sprawie nadania imienia Szkole Podstawowej w Kostkowie przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Projekt uchwały w sprawie zmiany nazwy Samorządowego Zespołu Szkół w Gniewinie przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Projekt uchwały w sprawie zmiany nazwy Samorządowego Zespołu Szkół w Kostkowie przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Projekt uchwały w sprawie przystapienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obrębu geodezyjnego Kostkowo, gmina Gniewino przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnych umów najmu pomieszczeń gospodarczych przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Sprawozdanie z działalności Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Biblioteki w Gniewinie w 2018 roku przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Sprawozdanie z realizacji programu współpracy Gminy Gniewino z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w 2018 rok przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -