Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Gniewino
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Wyniki głosowań


Przyjęcie protokołu I sesji Rady Gminy Gniewino. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Wybór Komisji Skrutacyjnej w składzie 3 osobowym dla przeprowadzenia głosowania tajnego Wiceprzewodniczących Rady Gminy. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Uchwała w sprawie powołania stałych komisji Rady i ustalenia ich składu osobowego. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Uchwała w sprawie zasad przyznawania i wysokości diet radnych Rady Gminy Gniewino. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Uchwała w sprawie ustalenia wynagrodzenia Wójta Gminy. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Uchwała w sprawie zmiany uchwały Rady Gminy w sprawie uchwalenia budżetu gminy Gniewino na rok 2018. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Uchwała w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Gniewino na lata 2018-2023. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Uchwała w sprawie określenia wysokości stawek podatku od środków transportowych na terenie Gminy Gniewino. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Uchwała w sprawie określenia stawek podatku od nieruchomości na terenie Gminy Gniewino. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Uchwała w sprawie zwolnień z podatku od nieruchomości na terenie Gminy Gniewino. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Uchwała w sprawie przyjęcia Programu współpracy Gminy Gniewino z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 rok. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Uchwała w sprawie wyboru Wiceprzewodniczącego Rady Gminy. przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Uchwał w sprawie wyboru Wiceprzewodniczacego Rady Gminy. przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -