Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Gniewino
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Wyniki głosowań


Przyjęcie protokołu III sesji Rady Gminy Gniewino. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Zatwierdzenie porządku obrad. przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Projekt uchwały zmieniający uchwałę Rady Gminy w sprawie uchwalenia budżetu gminy Gniewino na rok 2019. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Projekt uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Gniewino na lata 2019-2023. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Projekt uchwały w sprawie zatwierdzenia projektu regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie Gminy Gniewino. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały określającej wzór deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właściciela nieruchomości. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie na własność Gminy Gniewino nieruchomości położonych w obrębach geodezyjnych Bychowo, Gniewino, Tadzino i Chynowie. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Gniewino, położonych w obrębie geodezyjnym Gniewino. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Projekt uchwały w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2019. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Projekt uchwały w sprawie ustanowienia wieloletniego programu osłonowego w zakresie dożywiania w formie posiłku lub świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych, świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności albo świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych dla osób objętych wieloletnim programem rządowym „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Projekt uchwały w sprawie podwyższenia kryterium uprawniającego do przyznania nieodpłatnie pomocy w zakresie dożywiania w formie posiłku lub świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych, świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności albo świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych dla osób objętych wieloletnim programem rządowym „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Projekt uchwały w sprawie określenia zasad zwrotu wydatków w zakresie dożywiania w formie posiłku lub świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych, świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności albo świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych dla osób objętych wieloletnim programem rządowym „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Projekt uchwały w sprawie wyznaczenia delegata Gminy Gniewino do Stowarzyszenia Związku Miast i Gmin Morskich. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Projekt uchwały w sprawie nadania Honorowego Obywatelstwa Gminy Gniewino. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Dietrich Bernhard Krzebietke za
Wojciech Józef Block za
Stefan Adam Bojke za
Michał Wojciech Domarus za
Elżbieta Genowefa Fiedorowicz za
Barbara Renata Gałek za
Teresa Daniela Kaczmarek za
Przemysław Stanisław Krefft za
Andrzej Miedziak za
Tadeusz Nawrocki za
Jan Józef Patok za
Jan Stefan Przepióra za
Judyta Elżbieta Smulewicz za
Bogdan Jan Szymikowski za
Dariusz Andrzej Treder za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -